You are here:pierwsza po?yczka za darmo

Każdego dnia jesteśmy tak przepracowani w robocie i domu, że coraz ciężej znaleźć nam trochę czasu na załatwianie jakichkolwiek formalności urzędowych. Dlatego bardzo wyróżniamy takie usługi, które potrzebują od nas najmniejszego zaangażowania. Im mniej trudności i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej zgodzimy się skorzystać z nowej oferty, pierwsza pożyczka za darmo

Najnowszym sporym udogodnieniem na rynku usług pożyczkowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest często 70 lat. Istotnym kryterium niezbędnym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę wypełnia się w prawdziwie szleńczym tempie - wystarczy tylko wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms umieszczamy imię i nazwisko, adres zamieszkania i wielkość pożyczki. Najczęściej w czasie 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich potrzebnych informacji dotyczących pożyczki.
Szybkość i komfort w udzieleniu pożyczki wiążą się z bardzo szybkimi procedurami potwierdzania naszej tożsamości.

Jeśli pozytywnie je zaliczymy, pieniądze możemy dostać jeszcze w tym samym dniu. Na czym te formalności polegają? Może to być potwierdzenie poprzez rachunek bankowy. Transferujemy ze swojego konta na wskazany numer rachunku minimalną kwotę, przykładowo złotówkę. W ten sposób sprawdza się, czy informacje zamieszczone we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta bankowego. W tym miejscu możemy liczyć na szybkie przelanie pożyczki na nasz rachunek. Innym sposobem może być wysłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli sprawdzenie tożsamości jest ostatecznym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Procedury weryfikujące odbywa się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli dostać pieniądze w tej samej firmie, potrzebny będzie tylko następny wniosek.

Pożyczka przez sms może być otrzymana nawet przed podpisaniem umowy. Forsę dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury sprawdzonej tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po wszystkim. W przypadku obcych instytucji wyspecjalizowanych w takich pożyczkach powinniśmy zachować bardzo dużą czujność, czy przypadkiem taka oferta nie jest zwyczajną próbą oszustwa. Dużym minusem takiej pożyczki jest bardzo duże oprocentowanie.

Website URL: http://live.com